Press ESC to close

Bağışıklığın Arka Bahçesi Kitabı PDF İndir

Bağışıklığın Arka Bahçesi Kitabı PDF İndir hakkında kısa bilgilendirme yapacağız. Bilimin gerçekliğinden ilimin hakikatine diye devam eden bir açıklama ile karşımıza çıkan Bağışıklığın Arka Bahçesi Kitabı PDF indir.

Bağışıklığın Arka Bahçesi Kitabı Hayy Kitap yayıncılık tarafından basımı yapılmıştır.

Bağışıklığın Arka Bahçesi Kitabı PDF İndir

Bağışıklığın Arka Bahçesi

Kitabı hakkında alıntıları

Bilim’in Gerçeklerinden ‘İlim’in Hakikatlerine

Bağışıklığın Arka Bahçesi

‘Bulaşıcı hastalıklar, mutasyon, bağışıklama, bağışıklık sisteminin ayarı ve detoks fonksiyonu, antikorların anlamı, sebep-sonuç ilişkilerinin doğru yorumlanması, bilimsel araştırmaların nasıl yapılması gerektiği ve ayna nöronlar ile ilgili ezber bozan bilgiler…

Mutasyon denilen fenomenin amacı da ne olduğu da anlatılanlardan çok daha farklıdır! Pratikte uygulamada olan bağışıklama yönteminin zararlı olduğu iddiasının arkasında gerçekte ne var? Bu arada antikor seviyesini tespit etmenin bulaşıcı bir hastalıktan korunma ve bağışıklık durumunun tespitinde hiçbir kıymetinin olmadığını biliyor muydunuz?

Ölümcül sandığımız birçok mikrop, zannettiğiniz kadar yıkım/istila gücüne sahip değil! Öyleyse öldüren veya ağır kliniğe yol açan ne? Peki şuna ne dersiniz? İmmün sistemi güçlendirmek çoğu vakada iyi bir şey değil ve hatta zararlı bile olabilir!

Bağışıklık sisteminin aslında vücudun en güçlü detoks organı olduğunu biliyor muydunuz? Bir de geriye sarıp şu soruyu soralım: Ya bazılarının dediği gibi virüs diye bir mikrop yoksa? Maske uygulamasının beyindeki ‘Ayna Nöronlar’ ve ‘Yüz Tanıma Sistemi’ üzerindeki etkileri ve bunların sonuçları neler? Bilimsel araştırmalarda kullanılan plasebo ve noseboyu bir kenara bırakın; esas ‘sebo’ya bakın. Peki ama bu sebo da nedir?

Doç. Dr. Cüneyt Konuralp, bu kitapta ‘bilim’in gerçeklerinden ‘ilim’in hakikatlerine bilinmeyen ve üstü örtülen yanlarıyla Bağışıklığın Arka Bahçesi kitabı anlatıyor… Pandemi sürecinde söylenmeyenleri deşifre ediyor!

Kitap Hakkında

Yayın Tarihi:18.01.2023
ISBN:9786258222135
Dil:TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:152
Cilt Tipi:Karton Kapak
Kağıt Cinsi:Kitap Kağıdı
Boyut:15.5 x 23 cm

Oku PDF dosyasını indirmek için tıklayınız.