Merhaba,

Öncelikle belirtmek isteriz ki, sitemizde hiçbir kitaba ait PDF dosyası bulunmamaktadır. Sadece kitaplar hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Hiç yazarın emeğini ücretsiz dağıtmak gibi bir durum ve amacımız kesinlikle söz konusu değildir. Kitabın yazarı, hangi yayın organı tarafından yayınlandığı, kaç sayfadan oluştuğu, ISBN numarası ve barkod numarası gibi bilgiler sunulmaktadır. Yazılarda yer alan linkler indirme bağlantısı değildir ve sizi tekrar siteye döndürür, asla indirme işlemi gerçekleştirmez.

Bu durumu deneyerek doğrulayabilirsiniz. Web sayfamız, aşağıda belirtilen 5651 Sayılı Kanunun 5. Maddesi Hükümlerine göre Yer Sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Yer sağlayıcının yükümlülükleri MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8. ve 9. maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Web sayfamızda yer alan içerikler çeşitli paylaşım sitelerinden link olarak alınmıştır. Hiçbir dosya sunucularımızda barındırılmamaktadır.

Telif içeriği olduğu düşünülen hak sahibi kişiler veya meslek birlikleri, sayfa tanıtımı içeren EPUB veya PDF formatında dosyalarını bizlere gönderebilir ve tüm içerik ile değiştirebilirler. Sayfa yöneticilerimizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur.

Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, aşağıdaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirler. Bu durumda, en geç üç (5) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı sayfamızdan kaldırılır. Unutulmamalıdır ki sayfamızın amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır.

Ziyaretçilerimize, sitemizde ekli olan kitap tanıtımları ve yer gösterici linkleri aracılığıyla kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orijinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanıtmak, ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

Telif bildirimi göndermeden önce YAYBİR (Yayıncılar Telif Hakları ve Lisanslama Meslek Birliği)’nin konu ile ilgili sayfasına burayı tıklayarak ilgili yönetmeliklere ulaşabilirsiniz.

 

Telif ve Hak bildirimi için lütfen mail atınız: kitappdfindir2024@gmail.com