Press ESC to close

Sille 2 PDF indir Ücretsiz Oku!

Sille 2 pdf indir! Cemil Sille’nin Papaz Martin’e karşı mücadelesini anlatan bu epik manga serisinin ikinci kitabı sizleri bekliyor. Efsaneleri ve aksiyon dolu maceraları sevenler için ideal bir kitap!

Cemil Sille’nin Heyecan Veren Serüveni Devam Ediyor!

Efsaneleri ve aksiyon dolu maceraları sevenler için müjde! Hüma Çalışkan’ın kaleminden çıkan muhteşem manga serisi Sille’nin ikinci kitabı “Sille 2” sizleri bekliyor. Papaz Martin’in büyülü kitabından bu defa Dunganga çıkıyor ve tüm bu talanın arkasındaki isim, baş kötü Neden Yahu! Papaz Martin, Neden Yahu’nun emriyle dört elementin peşine düşüyor. Cemil ve Hande’nin yanına ise sapanıyla kötülere dünyayı dar eden Nedim Onikiden de katılıyor!

Neler Oluyor?

Sille 2’de Cemil Sille, bilumum canavarlara Osmanlı tokadı atmaya devam ediyor. Epik, aksiyonu yüksek ve eğlenceli maceraları sevenler için tam bir başucu kitabı olan Sille 2’de Cemil Sille, Papaz Martin’e karşı mücadelesini sürdürüyor. Papaz Martin, Neden Yahu’nun emriyle dört elementin peşine düşüyor ve Cemil Sille ve arkadaşları bu planı durdurmak için harekete geçiyor.

Sille 2’yi Neden Okumalısınız?

  • Efsaneleri ve aksiyon dolu maceraları seviyorsanız
  • Cemil Sille’nin kahramanlık dolu serüvenine katılmak istiyorsanız
  • Papaz Martin’e karşı mücadelenin heyecanına ortak olmak istiyorsanız
  • Epik, aksiyonu yüksek ve eğlenceli bir manga okumak istiyorsanız

Kitap Alıntısı

“Efsaneleri ve aksiyon dolu maceraları sevenler!

İşte muhteşem manga dizisi Sille, yeni macerasıyla huzurlarınızda!

Papaz Martin’in büyülü kitabından bu defa Dunganga çıkıyor. Tüm bu talanın müsebbibi, baş kötü Neden Yahu arz-ı endam ediyor. Papaz Martin, Neden Yahu’nun emriyle dört elementin peşine düşüyor! Cemil ve Hande’nin yanına, sapanıyla kötülere dünyayı dar eden Nedim Onikiden geliyor!

Silleciler sıkı durun!

Cemil Sille, bilumum canavarlara Osmanlı tokadı atmaya devam ediyor! Eğer epik, aksiyonu yüksek ve eğlenceli maceraları seviyorsanız “Sille” tam size göre! Papaz Martin’e karşı mücadele eden Cemil Sille’nin kahramanlık dolu serüvenine katılın!”

Sille 2 Pdf Olarak İndirin!

Sille 2‘yi sitemizden ücretsiz olarak pdf formatında indirebilirsiniz.