Press ESC to close

Gece Yarısı Kütüphanesi Kitabı Oku PDF İndir

Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı oku PDF indir, Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı ile ilgili sizlere özet bilgiler vermeye çalışacağız. Yazar Matt Haig’in kaleme aldığı Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı PDF oku indir.

Gece Yarısı Kütüphanesi kitabı, 23 Şubat 2022 tarihinde yayınlanmış olup, 283 sayfadan oluşmaktadır. Gece Yarısı Kütüphanesi kitabını 9786051981833 ISBN numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Gece Yarısı Kütüphanesi kitap özetiGece Yarısı Kütüphanesi pdf okuGece Yarısı Kütüphanesi yandex, Matt Haig e-kitap pdfGece Yarısı Kütüphanesi PDF Drive, Gece Yarısı Kütüphanesi Epub ile alakalı indirme linkleri yazımızda bulabilirsiniz.

Gece Yarısı Kütüphanesi Kitabı PDF Oku

Gece Yarısı Kütüphanesi

Kitap Hakkında Alıntılar


42 DİLE ÇEVRİLEN ULUSLARARASI ÇOKSATAN
2020 GOODREADS YILIN EN İYİ ROMANI

“Yaşamla ölüm arasında bir kütüphane var,” dedi. “Bu kütüphanedeki raflar sonsuza kadar gider.  Her kitap yaşamış olabileceğin başka bir hayatı yaşama şansını sunar sana. Farklı seçimler yapmış olsan, şu an nasıl bir hayatın olacağını görürsün…

Pişmanlıklarını telafi etme şansın olsaydı, bazı konularda farklı davranır mıydın?”

Nora Seed berbat halde. Kedisi öldü. İşinden kovuldu. Abisi onunla konuşmuyor. Kimsenin ona ihtiyacı yok. Art arda alınmış kötü kararların sonucunda bir kütüphanede buluyor kendini. Zamanın hiç akmadığı bir gece yarısı kütüphanesinde, sonsuz sayıda kitabın ortasında… Kitapların her birinde Nora’nın farklı bir hayatı yazılı. Başka kararlar verseydi yaşamış olabileceği hayatlar.

Farklı kariyerler, farklı eşler, farklı arkadaşlar, farklı şehirler arasında gidip gelen Nora’nın aklı sorularla doluyor. Mutluluk sadece önemli sandığımız seçimlerde mi gizli? Yanlış giden her detayın sorumlusu gerçekten biz miyiz? Hayatı yaşanılır kılan ne? Yanlış bir karar insanın tüm hayatına mal olabilir mi?
İngiliz edebiyatının önemli isimlerinden Matt Haig; Nora’nın pişmanlıklara, ihtimallere ve yeniden seçme imkânına dair çıktığı bu yolculukta, ona eşlik edecek okurlara sürükleyici ve insanın en temel sorunlarını konu alan bir kurgu sunuyor.

“Değişmesini istediğimiz bir dünyada hep birlikte sıkışıp  kalmışken, tam zamanında yazılmış bir modern çağ masalı, günümüzün Şahane Hayat’ı.”
Jodi Picoult

“Kitapların yaşamı değiştirme gücünü kutlayan, içtenlikle ve mizahla yazılmış, baştan çıkarıcı bir roman.”
Sunday Times

“Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor. Konserve de biziz.”
Jeanette Winterson

Kitap PDF İndir

Gece Yarısı Kütüphanesi Kitabı PDF dosyasını indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.